NATURALNA MINERALNA WODA JAVA N/G 1,5L ALKALICZNA 9,2PH

6,00 zł

(6,00 zł szt)

Brutto

SKŁADNIKI:

Naturalna woda mineralna niegazowana średniozmineralizowana alkaliczna. Ph: 9,2

Ilość
Dostępne w magazynie

Naturalna woda mineralna JAVA pochodzi z podkarpackiej miejscowości o nazwie Humniska. Jest wodą alkaliczną (zasadową), co oznacza, że wartość jej pH wynosi powyżej 7. Humniska to jeden z najatrakcyjniejszych regionów Polski posiadający naturalne źródło wody alkalicznej - takich miejsc jest w naszym kraju niewiele. Woda przeznaczona do codziennego użytku, nawadnia organizm i pomaga w procesach smażenia, pieczenia i gotowania różnych dań. Sprawdza się między innymi  jako dodatek do ciast i zup.

Każdy organizm musi być regularnie uzupełniany o pokarm i płyny. Naturalna, niegazowana woda mineralna Java jest bezpiecznym, neutralnym i praktykowanym często rozwiązaniem. Szybko gasi pragnienie i uzupełnia indywidualne zapotrzebowania, zwłaszcza podczas ciepłej lub bardziej aktywnej pory. Jest nie tylko ulubionym produktem sportowców, ale też wszystkich osób, które dbają o swój styl życia. Z wszystkich wód zasadowych wyróżnia się dużą ilością pierwiastków i minerałów.

Naturalna, niegazowana woda alkaliczna Java zastąpi wysokokaloryczne, słodzone soki, nasycone barwnikami i innymi substancjami chemicznymi. Po skosztowaniu choć odrobiny takiego soku, łaknienie nie maleje, lecz rośnie. Woda Java sprawdzi się także jako regularnie stosowany produkt kuchenny podczas przygotowywania np. ciasta do naleśników. Wydobywana z głębokiego źródła jest wodą najwyższej jakości zarówno w smaku, jak i właściwościach. Korzystnie wpływa na metabolizm, funkcjonowanie i wygląd ciała, a także dobre samopoczucie i energię.

Woda JAVA to naturalna woda mineralna, wydobywana prosto ze źródła, o wartości pH 9,2-9,3. Jest to woda niegazowana, średniozmineralizowana.

Opis

Kraj producenta
Polska
Kraj pochodzenia składników
POLSKA